Podziękowania weselne „szyte na miarę”

Posted on Posted in Nowości

Weselne podziękowania dla Gości za ich przybycie i dzielenie się radością z Młoda Parą stały się standardem uroczystości. Do niedawna był to drobiazg w postaci spersonalizowanych słodyczy czy drobiazgów do domowego użytku typu mydełka, lub świeczki, jednakże i w tej dziedzinie panują pewne mody i sezonowe trendy; które idą w kierunku rzeczy bardziej trwałych, i mających pozostawić w pamięci Gości wspomnienie po uczestniczeniu w wydarzeniu na dłuższy czas.

Inwencja w tym temacie może być nieograniczona. Oferujemy co za tym idzie dobór odpowiedniego upominku,  wpisującego się zarówno w klimat uroczystości jak i jego styl. Zadbamy o personalizację wybranego gadżetu i jego odpowiednie opakowanie.

 

 

Magnesy

Magnesy na lodówkę z indywidualnym wzorem to pamiątka, która zostanie na dłużej. Ciekawy cytat, zdjęcie lub grafika spowodują, że stanie się nie tylko ozdobnym drobiazgiem, ale również miłą prowokacją do wspomnień. Magnesy mogą mieć dowolny kształt i wielkość.

Słodycze w pudełkach

Czekoladki, draże, krówki, lizaki, ciasteczka i inne słodkości zapakowane w gustowne pudełeczka naszego projektu, bedą przyjemnym upominkiem. Na opakowaniu może pojawić się monogram lub zdjęcie Pary Młodej.

Mydełka

Mydełka, mogą przybierać nietypową, wręcz zaskakującą formę. Mogą udawać ciastka, kwiaty lub owoce. Ten artystyczny elegancki upominek, idealnie nadaje się do obdarowania nim Gości. W naszej ofercie znajdują się ręcznie robione mydełka w dowolnym kształcie, z naturalnych składników w ekologicznych fantazyjnych opakowaniach.

Słodycze w słoiczkach

Słodycze są zawsze mile widzianym podarunkiem. Proponujemy miody, kremy, konfitury i dżemy w gustownych słoiczkach. Spersonalizowana naklejka z indywidualnie projektowaną grafiką dopełni prezencik i wpasuje go w styl wydarzenia. Słoiczki 15ml. Zamawiana dodatkowo drewniana łyżeczka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *